DÜNYA GENÇLİK VE SPOR KONFEDERASYONU

Yönetim Kurulları

Yönetim Kurulları


YÖNETİM KURULU ASİL ÜYELERİ

  1. SN. TÜRKER AYGÜNDÜZ - GENEL BAŞKAN
  2. SN. BÜLENT KASIM - GENEL BAŞKAN YARDIMCISI
  3. SN. İLHAN ŞERİF AYKAÇ - GENEL SEKRETER
  4. SN. SAMİ NOGAY - GENEL SAYMAN
  5. SN. AV. SERHAN YILDIRIM - YÖN. KUR. ÜYESİ (HUKUK BÖLÜMÜ)
  6. SN. AYGÜN SERİN - YÖN. KURULU ÜYESİ
  7. SN. VOLKAN KESKİN - YÖN KURULU ÜYESİ
  8. SN. OSMAN ÖZDEMİR - YÖN. KURULU ÜYESİ
  9. SN. ALİ İLHAN AYGÜNDÜZ - YÖN. KURULU ÜYESİ
  10. SN. CİHAN ÖZBEK - YÖN. KURULU ÜYESİ

DENETİM KURULU ASİL ÜYELERİ:
 
  1. SN. AV. EDİZ SERDİP DOKUMACI
  2. SN. AV. ARMAĞAN ERDOĞAN
  3. SN. ZEKERİYA AYDIN (YEMİNLİ MALİ MÜŞAVİR)
  4. SN. ŞAKİR BAL - (MALİ MÜŞAVİR)
  5. SN. İLHAMİ NAZ
  6. SN. OKTAY FİDAN

DİSİPLİN KURULU ASİL ÜYELERİ: 
 
  1. SN. NURİ SAİT OKUR
  2. SN. İLHAN KARAPINAR
  3. SN. HAKAN YAMAN
  4. SN. MÜMİN ERCAN
  5. SN. MURAT BÖLÜKBAŞI
  6. SN. TUĞBA YENİÇUN

BAŞKANLAR KURULU:
 
  1. SN. TÜRKER AYGÜNDÜZ - GENEL BAŞKAN
  2. SN. BÜLENT KASIM - GENEL BAŞKAN YARDIMCISI
  3. SN. İLHAN ŞERİF AYKAÇ -GENEL SEKRETER
  4. SN. SAMİ NOGAY - GENEL SAYMAN
  5. SN. AV. SERHAN YILDIRIM- YÖN. KUR. ÜYESİ (HUKUK BÖLÜMÜ)
  6. SN. AYGÜN SERİN - YÖN. KURULU ÜYESİ
  7. SN. VOLKAN KESKİN - YÖN. KURULU ÜYESİ
  8. SN. ZÜBER SAYDAN - NİNBUDO AİKİJUTSU FEDERASYON BŞK.
  9. SN. OSMAN KARAMERCİMEK - HANKİDO FEDERASYONU BŞK.
  10. SN. ŞEVKİ ERDOĞAN - ULUSAL JUJİTSU FEDERASYONU BŞK.
  11. SN. CEMAL ÖZKAYNAK - DÜNYA İŞİTME ENGELLİLER VE ENGELLİLER FEDERASYONU BŞK.
  12. SN. HULUSİ ELMAS - JU JİTSU FEDERASYONU BŞK.
  13. SN. TAHSİN KOÇ- OKULLARDA HAYAT BOYU ÖĞRENME KULÜPLERİ FEDERASYONU BŞK.
  14. SN. MURAT BOLDAZ - ISKA FEDERASYONU BŞK.
  15. SN. ERDAL KARADAĞ - JAPON SUMO FEDERASYONU BŞK.
  16. SN. RAMAZAN YAVUZ - MALATYA GENÇLİK FEDERASYONU BŞK.
  17. SN. YASİN AVŞAR - DÜNYA TAY-KİK FEDERASYONU BŞK.
  18. SN. SİNAN ÖZTÜRK - KARMA SPOR SANATLARI MMA FEDERASYONU BŞK.
  19. SN. ALİ KADİR BENZER - DAMA FEDERASYONU BŞK.
  20. SN. AYHAN ÖZKAN - DÜNYA ALPAGU FEDERASYONU BŞK.
  21. SN. YILMAZ BAYGÜL - HUN BOKSU FEDERASYONU BŞK.
  22. SN. MURAT DOĞAN - BUDA SPORLARI BİRLİĞİ FEDERASYONU BŞK.
  23. SN. AHMET SELAMET - TAE BO FEDERASYONU BŞK.
  24. SN. YAKUP CEMİL ŞAHİN - ALPAGU KÜLTÜR VE SPORLARI FEDERASYONU BŞK.
  25. SN. MURAT ARAS - YAŞAMBOYU ÖĞRENME FEDERASYONU BŞK.
  26. SN. BAHATTİN ÖZDEMİR - KARMA DÖVÜŞ SANATLARI FEDERASYONU BŞK.
  27. SN. CENGİZ UÇAR - SAVUNMA SPORLARI FEDERASYONU BŞK.
  28. SN. FATİH AYGÜNDÜZ - GELENEKSEL ÇOCUK OYUNLARI FEDERASYONU BŞK.
  29. SN. KEMAL YILMAZ - AMATÖR SAMBO (RUS SAVUNMA SANATI) FEDERASYONU BŞK.

ONUR KURULU:
 
  1. SN. CEMAL KAMACI - EFSANE AVRUPA BOKS ŞAMPİYONUMUZ
  2. SN. MEVLÜT ÇAVUŞOĞLU- TC. DIŞİŞLERİ BAKANIMIZ (26.DÖNEM)
  3. SN. PROF.DR. CEVDET ERDÖL- İSTANBUL SAĞLIK BİLİMLERİ ÜNİVERSİTESİ REKTÖRÜMÜZ
  4. SN. RIZA SÜMER - T.A.S.K. KURUCU ve E. GENEL BAŞKANI (15 YIL BOYUNCA)
  5. SN. PROF.DR. RAMAZAN ÖZEN - BÜLENT ECEVİT ÜNİVERSİTESİ E. REKTÖRÜ
  6. SN. AV. SERKAN BAYRAM - AK PARTİ ERZİNCAN MİLLETVEKİLİMİZ
  7. SN. AHMET ARTUN - KÜTAHYA BALİKÖY BELEDİYE BAŞKANIMIZ
  8. SN. MEHMET ALİ ATASOY- İSTANBUL ŞİŞLİ RİZELİLER DERNEK BAŞKANIMIZ
  9. SN. AV. MUSTAFA KÖSE- AK PARTİ ANTALYA MİLLETVEKİLİMİZ
  10. SN. NADİR SAZAK- AHLATCI HOLDİNG YÖN.KURULU ÜYESİ 
  11. SN. ÜNVER SEL- KIRIM TATAR VAKFI BAŞKANIMIZ 
  12. SN. MURAT YILDIRIM- OYUNCU, SUNUCU, SANATÇIMIZ
  13. SN. HALİT DAĞLI- E. TC. ORMAN VE SU İŞLERİ BAKANIMIZ
  14. SN. ALİ ŞEN- E.FENERBAHÇE SPOR KLUBÜ BAŞKANIMIZ

ARGE VE PROJE KOORDİNASYON KURULU:
 
  1. SN. CEM ÖZDAMAR - TURKSA TECHNOLOGY PLC YÖN. KURULU BŞK.

YÜKSEK İSTİŞARE KURULU:


YÜKSEK DANIŞMA KURULU:
 
  1. SN. CELAL TAN TRT SANATÇISI 
  2. SN. CEM YÜCER
  3. SN. OKTAY FİDAN
  4. SN. CEVAT DEVEZER
  5. SN. ATİLLA ŞEKER
  6. SN. ENGİN TELCİ
  7. SN. ERDOĞAN SAKA
  8. SN. ERDOĞAN UZGOR
  9. SN. ERKAN ÖZDEMİR
  10. SN. FERHAN BERAN
  11. SN. KENAN ARAS
  12. SN. YÜCEL ARAS
  13. SN. ALİ BOZTAŞ
  14. SN. RECEP ERMİŞ
  15. SN. MUSTAFA KIZKUN
  16. SN. ÖMER İPEK
  17. SN. ATAY ÇOKYAMAN
  18. SN. SİNAN AYDOĞAN
  19. SN. TURAN GÜLER
  20. SN. ZEKERİYA TÜMER
  21. SN. MUSTAFA KAMACI
  22. SN. FATİH AYGÜNDÜZ
  23. SN. AV. YALÇIN KILIÇ
  24. SN. TURAN MERCAN - VAN BŞK.

GENÇLİK FAALİYETLERİ KURULU:
 
  1. SN. NURİ SAİT OKUR
  2. SN. MURAT AYGÜNDÜZ
  3. SN. KUBİLAY AYGÜNDÜZ
  4. SN. OKAN TELCİ


SPOR FAALİYETLERİ KURULU:
  1. SN. OSMAN ÖZDEMİR
  2. SN. YAŞAR ZIMBA
  3. SN. ATİLLA BIÇAKÇI
  4. SN. VAHİT ÖZEN
  5. SN. SEZAİ ÇİFTÇİ
  6. SN. AHMET GÜNDÜZ
  7. SN. OSMAN ÇAYIR
  8. SN. ONUR URAZ
  9. SN. ZEKİ ÇAKIR
  10. SN. AYDIN TURAN
  11. SN. HASAN ZIMBA
  12. SN. CANER AYGÜNDÜZ
  13. SN. LEVENT AKIN

BAYANLAR KURULU: 

Konfederasyonumuz
64x64

Misyon ve Vizyonumuz

Devamı...
64x64

Yönetim Kurulları

Devamı...
64x64

Üye Federasyonlar

Devamı...
64x64

İl Temsilcilikleri

Devamı...

Genel Başkanımız

baskan
Türker AYGÜNDÜZ
Dünya Gençlik ve Spor Konfedarasyonu Genel Başkanı

Ana Sponsor

İl Temsilcilikleri

Etkinlik Takvimi

Foto Galeri

  • Dünya Gençlik ve Spor Konfederasyonu 1. istişare toplantısından karaler

Videolar

    sigorta, kasko, güvence

    adkobi.com, SaaS Platformu

    aygündüzler yapı, inşaat

    konsept, web tasarım, eticaret